21 czerwca 2016

I'm back

Nie chce się tłumaczyć dlaczego mnie nie było. Po prostu potrzebowałam przerwy, chwili wytchnienia i odpoczynku. Miałam moment, że nie czerpałam już takiej przyjemności z tworzenia postów jak kiedyś, nie miałam motywacji do pisania, ani nie wiedziałam do czego dążę. Po prostu mi się nie chciało i nie miałam ochoty dodawania tu czegokolwiek.
Teraz wszystko sobie poukładałam (no prawie) i wracam do blogowania wraz z nowymi pomysłami. Planuje pare zmian, chociaż nie wiem czy wszystko wypali ale bądźmy dobrej nadziei, bo bardzo bym chciała zrobić tu coś nowego, innego niż zwykłe zdjęcia.

Już niedługo wakacje, tak więc będę miała jeszcze więcej czasu na prowadzenie bloga, a jeśli chodzi o moje plany... wszystko będzie się dziać spontanicznie. Jedyne co mam zaplanowane na te wakacje to Woodstock i Światowe Dni Młodzieży, gdzie będę wolontariuszem. Mam nadzieję, że uda mi się zrobić pare wypadów w lipcu poza Szczecin aby trochę pozwiedzać, bo sierpień przeznaczam na pracę (ambitnie ;P).
Opisałabym wam od razu wszystko, co się działo, jednak zostawię coś dla siebie i na następne posty...
Chciałam po prostu napisać, że wróciłam i miejmy nadzieję, że na dobre :).
5 komentarzy:

 1. Tak, jak wspomniałam na face - też niedawno wróciłam. Tęskno mi było za tą całą blogosferą - to już chyba taka mała miłość, do której człowiek i tak wróci prędzej czy później, jeśli naprawdę to kocha :)
  Trzymam kciuki za głowę pełną pomysłów i inspiracji,życz mi tego samego!! :)
  buziaki, www.xavilove.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że wróciłaś nie mogę się doczekać postów :D Uroczy piesek!
  MÓJ BLOG - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę powodzenia w dalszym prowadzeniu bloga. Wena zawsze się gdzieś znajdzie, a twoje pomysły miejmy nadzieję że zostaną wprowadzone w życie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobrze że wróciłaś, śliczny piesek <3

  zapraszam do mnie :)
  https://kanatalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy potrzebuje czasem przerwy. Blogowanie daje dużo frajdy jednak nie zastąpi nam życia:) Cieszę się, że nadal blogujesz. Śliczny piesek ;)

  http://icedaughter.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń