6 lutego 2016

Selfie TAG


Dzisiaj tak na luzie stwierdziłam, że wrzucę już kolejny TAG na moim blogu. Gdy to czytacie, to ja jestem właśnie w aucie w drodze w góry, bo tydzień temu zaczęły mi się ferie.
Mam nadzieje, że TAG wam się spodoba tak jak mi i dowiecie się paru ciekawych rzeczy o mnie (chociaż nie uważam, żebym była ciekawą osobowością ;P).

1.Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?
Przyznaje, że nie należę do grupy ludzi akceptujących siebie w 100% i w sumie potrzebowałam chwili aby się zastanowić co w sobie lubię, więc ostatecznie stanęło, że są to moje włosy.

2.Gdybyś mógł odwiedzić jakiekolwiek miejsce na ziemi to gdzie byś pojechał i dlaczego tam?
Nie będę oryginalna ale wybieram Nowy York. Jest to mój priorytet i wiem, że jeśli będę miała okazję aby wylecieć do stanów to bez wahania skorzystam z tego. Kocham wielkie miasta i gdy tylko znajduję się w większym mieście od Szczecina, czuje się jak w domu. Uwielbiam to, że takie miasta nigdy nie śpią i każdy tam dąży do wybranego celu.

3.Co potrzebujesz żeby poczuć się lepiej gdy jesteś chory?
Czarna herbata z sokiem z malin własnej roboty, imbirem, miodem i cytryną. Jest to mieszanka którą piję zawsze jak jestem chora i po prostu uwielbiam to ♥

4.Jaką jedną poradę dałabyś młodzieży i dlaczego?
Sama jeszcze należę do tej grupy ale ucząc się na błędach powiedziałabym, aby słuchać się starszych (choć też nie zawsze), bo to oni dłużej żyją na tym świecie i życie nauczyło ich więcej niż nas.

5.Jak myślisz jakim zwierzęciem byłeś/mógłbyś być w swoim poprzednim wcieleniu?
Mogłabym być leniwcem (sama nazwa mówi za siebie ;P)

6.Gdybyś mógł cofnąć się w czasie co byś zmienił?
Nic bym nie zmieniła, bo taka jest kolej rzeczy, że musi się stać coś aby stało się coś innego.

7.Co robisz dla rozrywki w weekendy?
Zazwyczaj w weekendy leniuchuje albo odwiedzam rodzinkę ale tak dla rozrywki lubię się spotkać ze znajomymi, bo w tygodniu zazwyczaj nie ma czasu na to.

8.Co denerwuje Cię w miejscu gdzie pracujesz?
Nie pracuje, więc może powiem coś o szkole. Więc w moim liceum wkurzają mnie szczególni nauczyciele. Przyznam się, że zazwyczaj jak wychodzę z ich lekcji to klnę na nich albo jestem załamana ich głupotą.

9.Nie mogę żyć bez...
... internetu. To straszne ale taka prawda, bo cały dzień praktycznie spędzam przeglądając internet i czasem przez to ucierpi mój czas przeznaczony na naukę :(.

10.Jakbyś mógł mieć jedną super moc w swoim życiu to jaka by to była super moc?
Chciałabym umieć przy pstryknięciu palca przenosić się w różne miejsca i zwiedzić cały świat ♥.


5 komentarzy:

 1. Ja też nie moge niestety żyć bez internetu :D
  Świetny selfie tag :D
  http://paaullina-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post :)
  Masz świetną obudowę na telefon! :D
  Pozdrawiam cieplutko! :)
  Mój blog♥

  OdpowiedzUsuń